www.
84 грн за рік
Реєструємо кирилічні домени!
перевірити відразу декілька імен

Ім'я може складатися з латинських або кирилічних символів, чисел і знаку "-", в межах від 1 до 64 символів.

Красиве ім'я для сайту

Наявність персонального сайту давно стала насущною необхідністю для діловї або просто соціально активної людини. У еру комунікацій, коли практично будь-яку інформацію можна взнати в інтернеті, люди частіше схильні вибирати фірму не лише по кількості пропонованих послуг, а і за якістю їх сайту. Сайт є хорошою платформою для розширення бази клієнтів і створення позитивного іміджу, це реклама, яка може знайти вашого клієнта на роботові, вдома або в кафе. Тим більше що, на відміну від офісів і кафе, сайт працює цілодобово, дозволяючи людям взаємодіяти і відкривати для себе нові імена з будь-якої точки земної кулі.

Ім'я – це важлива складова сайту, якщо ім'я буде таким, що запам'ятовується і в той же час по - діловому стильним, кількість відвідувачів сайту нестримно зростатиме.

Красиве ім'я для сайту здатне позитивно вплинути на збільшення числа відвідувачів сайту, залучення нових клієнтів, що, відповідно, приносить прибуток власникові сайту. Завдяки доменній зоні от.ua, ви можете створити яскраве ім'я для свого сайту, яке не просто буде асоціюватися з виглядом діяльності вашої організації, але буде зручним для запам'ятовування. Цьому посприяє поєднання назви сайту з назвами коротких піддоменів, таких як OT.ua, ViD.ua, OF.ua та WS.ua.

Престижно звучне ім'я для сайту співвіднесе вашу особу або фірму як краще від України

Крім того, якісно працююча доменна зона ot.ua поклопочеться, щоб на ваш сайт можна було легко попасти і з домашнього комп'ютера, і з робочого місця, і з мобільного телефону.

Сайт «Візитка»

Сайт-візитка – ідеальне рішення для тих, хто хоче відкрити представництво своєї організації в мережі Інтернет. Сайт-візитка сповна рекомендує себе однією своєю назвою. Як і в звичайної візитної картки, його головна функція – представляти людину або компанію. Тут ви можете помістити інформацію про себе, свої інтереси і свою діяльність, і залишити свої контактні дані.

Зазвичай такий сайт містить розповідь про фірму, коротку пропозицію і контактні дані. Якщо ви хочете привернути увагу до себе або свого бізнесу в інтернеті, заслання на сайт-візитку — це прекрасне і дієве рішення, яке допоможе вам ефектно заявити про себе в інтернеті. Такий сайт дозволить завжди взнати необхідний контактний номер, він зручний в навігації через смартфон або комунікатор, він простий в управлінні, що дозволить вам вносити будь-які зміни миттю.

Пошта

Хороша адреса електронної пошти, так само як і хороший номер телефону, має бути простою, такою, що запам'ятовується і співзвучним з ім'ям вашого сайту, назвою фірми або вашим власним ім'ям. Пошта - це не просто додатковий сервіс, це зручний засіб спілкування, миттєвого обміну інформацією. Тим більше що при замовленні одного з наших пакетів, таких як «Візитка» та «2 в 1», у вас є можливість отримати саме такий поштову скриньку як безкоштовну додаткову послугу до пакетів.

Красиве і звучне ім'я поштової скриньки буде відмінним доповненням до вашого сайту, додасть йому респектабельності і усебічності.