Домени

Тепер ми реєструємо і кирилічні домени!

Всі домени є тематичними загальноукраїнськими приватними доменами другого рівня. Мають сертифікати зареєстрованих торгівельних марок.

OT.ua(суфікс ОТ – транслітерація російського прийменника «от». От - прийменник у родовому відмінку з, із; вказує на джерело початок і напрям чого-небудь, вказує на ціле, якому належить частина, вказує на безпосередній зв'язок з чим-небудь. Словник Даля.) для імен комерційних компаній, приватних осіб і організацій тих, що знаходяться на території України. Наприклад, ім’я company.ot.ua означатиме, що це сайт української компанії «Соmpany» або сайт українського представництва «Соmpany». А ім'я shevchenko.ot.ua підійде людині з прізвищем Шевченко, який проживає на Україні.

ViD.ua(суфікс VID - транслітерація російського прийменника «від». ВІД - прийм., з род. відм. Уживається на означення місця або предмета, що є вихідним пунктом руху, переміщення кого-, чого-небудь. Уживається на означення особи, предмета, явища і т. ін., які є джерелом чого-небудь. Уживається для вказівки на походження кого- або чого-небудь. Уживається на означення предмета за його складовою частиною. Уживається при назві організації, установи, особи і т. ін., представником яких є хто-небудь. Український тлумачний словник.) для імен комерційних компаній, приватних осіб і організацій тих, що знаходяться на території України. Наприклад, ім’я cоmpany.vid.ua означатиме, що це сайт української компанії «Соmpany». А ім’я shevchenko.vid.ua ідеально підійде для українського громадянина з прізвищем Шевченко.

OF.ua(суфікс OF — англійський прийменник переводиться як «з», «для», «від», «про». Вказує на: приналежність, володіння чим-небудь, авторство, приналежність до якої-небудь організації або участь в роботі якого-небудь органу, родинні, дружні, ділові і ін. зв'язки; складову частину чого-небудь, співвідношення частини і цілого з; виділення особи або предмету з групи осіб і предметів; сферу поширення; походження або джерело; на об'єкт дій, суб'єкт дій; на мету.) для імен комерційних компаній, приватних осіб і організацій тих, що знаходяться на території України. Наприклад, ім’я company.of.ua добре підійде як для українських компаній, які працюють на зарубіжних ринках, так і для представництв зарубіжних компаній на території України. Також його можуть використовувати люди що проживають на території України, які часто спілкуються з друзями і знайомими з інших зарубіжних країн.

WS.ua(суфікс WS — розшифровується як Web Site, переклад з англ. - веб-сайт) для імен комерційних компаній, приватних осіб і організацій тих, що знаходяться на території України. Наприклад, company.ws.ua означатиме, що це адреса веб-сайту компанії «Соmpany», яка знаходиться на території України.

Будь-яке ім'я в цих зонах можна зареєструвати в рамках декількох пакетів: «Візитка», «2 в 1».

Почніть реєстрацію з перевірки імені на зайнятість